KARTAL SU KAÇAĞI TESPİTİ

Kartal Su Tesisatçısı

Kırmadan Robotla, Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

 

İstanbul Kartal’ da ve Kartal’ ın tüm mahallelerinde Su Kaçağı Tespiti –tesbiti- konusunda profesyonel kadromuz ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Kartal’ da su kaçaklarını modern robotlu termal kameralı cihazla kırmadan noktasal olarak tespit etmekteyiz.

Özellikle bu tür su kaçağının nereden kaçırdığını çıplak gözle görülmesi ve tespit edilmesi mümkün değildir. Çünkü su sızıntısının görüldüğü yer veya tespit edilen yer, kaçağın olduğu yer olmayabilir. Su kaçak tespit cihazı olmadan yapılan tespit işleminde de sızıntının görüldüğü yerden başlamak üzere birçok yer kırılabiliyor. Buda doğal olarak gereksiz maddi masraflara ve gereksiz zaman kayıplarına yol açıyor. Bu nedenle gelişmiş teknolojik robotlu termal kameralı cihazla hizmet veren su kaçağı tespitinde uzman olan firmamızla irtibata geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Kartal’ da Su Kaçağı Tespiti;

1. Su kaçağı olan konutta, iş yerinde, ofiste v.s. ilk önce tesisata basınç testi uygulanır.

2. Basınç göstergesinde düşme varsa su kaçağını aramak için makineler açılır.

3. Termal kameralarla boru yerleri tespit edilir.

4. Tespitten sonra bilgisayarlı ve akustik tespit cihazlarıyla su kaçağı noktasal olarak tespit edilir.

5. Su kaçağı pis su borusu içinde de olabilir. Bunun için de bilgisayarlı kameramızı borunun içinde kırık yer varsa diğer tespit cihazlarımızla Noktasal Olarak su kaçağını tespit ediyoruz.

6. Su kaçağını noktasal olarak tespit ettiğimiz bölgede fayans varsa fayans çıkarma makinemizle kırmadan çıkarıp tekrar yerine montajını yapıyoruz.

  • Kartal Cihazla Ekonomik Ucuz Su Kaçağı Tespiti
  • Kartal Su Sızıntısı Tespiti
  • Kartal Kombi Tesisat Kaçak Tespiti
  • Kartal Kalorifer Tesisatı Kaçak Tespiti
  • Robotla, Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

HİZMET BÖLGELERİMİZ

İstanbul Kartal ilçesi ve yirmi mahallesinde sizlere tüm su tesisat - sıhhi tesisat- montaj ve arıza sorunlarınıza çözümler sunarak profesyonel hizmet vermekteyiz.