KARTAL TUVALET, KLOZET, PİMAŞ TIKANIK AÇMA

Kartal Su Tesisatçısı

Tuvalet, Klozet, Banyo, Mutfak, Pimaş Tesisat Tıkanıklık Açma

 

Tıkanmış tuvaleti, lavaboyu, banyoyu, klozeti, pimaş gibi giderleri kendi imkanlarınız ile açmanız çok zor ama bazı basit tıkanmalar da sizin yapabileceğiniz en mantıklı şey, bir tuvalet pompası ile pompalamak

Bu saydığımız tıkanık sorunlarında pompa kullanmak, banyo duşakabin ve lavabo tıkanıklıklarında lavabo açıcı kullanmak zaman zaman işe yarasada, bazen daha ciddi problemler de ortaya çıkarabiliyor. Mesela pompalama yaptığınızda boruya yapılan basınç dolayısıyla, belki boruları patlatmıyor yada kırmıyor ama, ek yerlerinden su sızdırmasına sebeb olabiliyor, yada pompanın basıncı ile tıkanan nesneyi ittirerek, dirsek dönüşüne iyice sıkışmasına sebeb olabiliyor. Belki kısa süreli sorunu çözüyorsunuz ama, dönüşlere sıkışan tıkanıklığı açmak daha da zorlaşıyor.

Şöyle bir düşünün. Ara kattasınız ve sizin bulunduğunuz bölüm tıkandı, pompa aracılığı ile nesneyi sizin bulunduğunuz yerden çıkardınız ama ara kolon borusunun herhangi bir bölümünde tekrar tıkandı, bu sefer üst kattan kullanılan tüm tuvalet pislikleri sizin dairenizden çıkacaktır.

Bunun yanı sıra tuvaletinizin tıkanma sebebi içerisine atılan bir nesne yada tuvalet kağıdı da olmayabilir. Tıkanan yer eski bir binaysa, boruların içerisindeki kireçlenmeden dolayı tuvalet tıkandıysa zaten sizin yapabileceğiniz hiç birşey yok.

Evinizdeki, iş yerinizdeki, ofisinizdeki her türlü tesisat tıkanıklık sorunlarınızda Kartal' da ve Kartal' ın tüm mahallelerinde 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

  • Kartal Sıhhı Tesisat, Su Tesisat Montaj - Arıza Tamir
  • Kartal Kırmadan Cihazla Kameralı Su Kaçağı Tespiti
  • Kartal Klozet, Rezervuar, Pisuar - Pisuvar-, Sifon Montaj - Arıza, Tamir
  • Kartal Musluk, Çeşme, Batarya, Armatür Montaj - Arıza, Tamir
  • Kartal Banyo, Mutfak, Pimaş, Klozet Tıkanık Açma
  • Kartal Petek, Radyatör Temizleme

HİZMET BÖLGELERİMİZ

İstanbul Kartal ilçesi ve yirmi mahallesinde sizlere tüm su tesisat - sıhhi tesisat- montaj ve arıza sorunlarınıza çözümler sunarak profesyonel hizmet vermekteyiz.